Programma

19 april 2024
FC Lisse VR18+1
19:30
FC Oegstgeest VR18+1
FC Lisse VR18+1
20:00
Hillegom sv VR18+1
Kagia VR18+1
20:30
FC Lisse VR18+1
20 april 2024
FC Lisse JO13-1
08:30
Reiger Boys JO13-1
FC Lisse JO18-1
08:30
Rohda '76 JO18-1
FC Lisse MO15-2
08:30
Blauw-Zwart MO15-1
FC Lisse MO11-1
08:30
Voorschoten`97 MO11-1
FC Lisse JO8-1
08:30
Quick Boys JO8-2JM
FC Lisse JO9-5
08:30
SJZ JO9-2
FC Lisse JO9-1
08:30
Graaf W II VAC JO9-1
FC Lisse JO12-5
08:30
SJC, JO12-5JM
FC Lisse JO11-5
08:30
Katwijk JO11-7
FC Lisse JO10-3
08:30
VVSB JO10-2
Foreholte JO14-1JM
08:30
FC Lisse JO14-1
ARC JO14-5
08:30
FC Lisse JO14-3
Katwijk JO13-2
08:30
FC Lisse JO13-2
Foreholte JO12-2JM
08:30
FC Lisse JO12-4
Teylingen JO11-1
08:30
FC Lisse JO11-2
Woubrugge JO10-1
08:30
FC Lisse JO10-4
EMM'21 JO10-4
08:30
FC Lisse JO10-5
FC Lisse MO13-2
08:45
Voorschoten`97 MO13-4
FC Lisse JO15-1
09:00
Wilhelmus JO15-2JM
Laakkwartier JO12-1
09:00
FC Lisse JO12-1
FC Lisse JO9-2
09:30
Teylingen JO9-1
FC Lisse MO10-1
09:30
Woubrugge MO10-1
FC Lisse JO10-2
09:30
Quick Boys JO10-1JM
FC Lisse MO9-1
09:30
Alphia MO9-1
Voorschoten`97 JO8-6
09:35
FC Lisse JO8-4
EMM'21 JO8-1
09:45
FC Lisse JO8-2
FC Lisse 2
10:00
Noordwijk 3
FC Lisse JO12-6
10:00
SV Warmunda JO12-2
FC Lisse JO11-3
10:00
RCL JO11-5JM
FC Lisse JO11-1
10:00
Noordwijk JO11-1
Koudekerk MO20-1
10:00
FC Lisse MO20-1
Noordwijk JO17-2
10:00
FC Lisse JO17-3
Voorschoten`97 MO13-1
10:00
FC Lisse MO13-1
FC Lisse 8
10:15
DoCoS 6
FC Lisse 7
10:15
VVSB 4
Gouda JO18-1
10:15
FC Lisse JO18-3
FC Lisse JO17-1
10:30
Sporting Martinus JO17-1
Valken'68 JO12-1
10:30
FC Lisse JO12-3
FC Lisse JO9-6
10:45
Rijnvogels, fc JO9-2
FC Lisse JO9-7
10:45
Kagia JO9-3
FC Lisse JO9-4
10:45
RCL JO9-9
FC Lisse JO9-3
10:45
VVSB JO9-4
FC Lisse JO12-2
11:30
Noordwijk JO12-3
VVSB JO19-1
12:00
FC Lisse JO19-1
FC Lisse 45+1
12:15
Germaan/De Eland asv 45+1
Noordwijk 7
13:00
FC Lisse 6
Purmersteijn O23-1
15:15
FC Lisse O23-1
De Treffers
18:00
FC Lisse
23 april 2024
Foreholte JO16-2
18:30
FC Lisse JO16-2
FC Lisse JO14-1
18:30
Bloemendaal JO14-1
FC Lisse MO20-1
19:00
VEP MO20-1
Rijnsburgse Boys O23-2
19:45
FC Lisse O23-2
FC Lisse O23-1
20:00
Spartaan'20 O21-1
24 april 2024
FC Lisse JO12-1 (elftal)
18:30
Kagia JO13-1
FC Lisse JO19-2
19:00
SJZ JO19-1
FC Lisse 6
19:30
Van Nispen 4
FC Lisse 3
20:00
Valken'68 3
Ter Leede 7
20:00
FC Lisse 8
25 april 2024
SV Leidschenveen MO11-1
18:45
FC Lisse MO11-1
DoCoS 2
19:30
FC Lisse 2
VEP O23-1
19:30
FC Lisse O23-3
30 april 2024
FC Lisse VR1
19:30
EMM'21 VR1
FC Lisse 5
20:00
FC Lisse 4
01 mei 2024
FC Lisse 10
19:30
VVSB 6
03 mei 2024
FC Lisse VR18+1
20:00
Kagia VR18+1
FC Oegstgeest VR18+1
20:30
FC Lisse VR18+1
FC Lisse VR18+1
21:00
Hillegom sv VR18+1
04 mei 2024
Van Nispen JO14-1
11:00
FC Lisse JO14-2
DWO JO19-1
11:15
FC Lisse JO19-1
FC Lisse JO16-2
11:30
DSO JO16-4
Teylingen O23-1
11:30
FC Lisse O23-3
Ter Leede MO17-1
12:00
FC Lisse MO17-1
PPSC JO19-1
12:00
FC Lisse JO19-2
Noordwijk 5
12:30
FC Lisse 4
FC Lisse 5
13:00
Foreholte 4
FC Lisse 8
13:00
FC Oegstgeest 6
VVSB 3
13:00
FC Lisse 6
FC Lisse JO18-1
13:00
EMM'21 O21-1
FC Lisse
14:30
Scheveningen
FC Oegstgeest 7
14:30
FC Lisse 9
Kagia 6
14:30
FC Lisse 12
CVC Reeuwijk 3
14:30
FC Lisse 3
FC Lisse 45+1
15:00
VVC fc 45+2
FC Lisse 10
15:00
Katwijk 3
FC Lisse O23-4
15:00
TOGB O23-4
Spakenburg O23-1
15:00
FC Lisse O23-1
07 mei 2024
FC Lisse JO17-1
20:00
Forum Sport JO17-1
11 mei 2024
FC Lisse MO15-2
08:30
Rijnsburgse Boys MO15-2
Foreholte JO8-6JM
08:30
FC Lisse JO8-4
Voorschoten`97 JO9-1
08:30
FC Lisse JO9-1
DoCoS JO11-3JM
08:30
FC Lisse JO11-2
SJC JO10-4
08:30
FC Lisse JO10-5
Foreholte JO10-1
08:30
FC Lisse JO10-1
FC Lisse JO13-3
08:45
Foreholte JO13-2
FC Lisse JO14-3
08:45
Quick Boys JO14-4
FC Lisse JO15-3
08:45
Meerburg JO15-3
FC Lisse JO9-4
08:45
ASC JO9-5