• FC Lisse 9 (seizoen 20/21)

  • Algemeen

    Begeleiding Mark Droog en Mike van Rooijen
    FC Lisse 9 speelt in de 6e klasse - 02

    NB: nog geen teamfoto beschikbaar (coronaproof)

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.FC Lisse 9 - Quick Boys 115 - 4
    24 sep.Kagia 3 - FC Lisse 94 - 4
    24 sep.JO7 - Training0 - 0
  • Poulestanden FC Lisse 9 ( 7e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 921109814
    2DoCoS 611003123
    3ASC 511003213
    4Voorschoten`97 811003213
    5SJC 321014313
    6Kagia 310104401
    7Ter Leede 510103301
    8FC Oegstgeest 6201156-11
    9Rijnsburgse Boys 600000000
    10VVSB 6100103-30
    11Quick Boys 11200268-20

    Poulestanden FC Lisse 9 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 9320113676
    2Alphia 4320110736
    3Kagia 431026513
    4TAVV 63102213-113

    Poulestanden FC Lisse 9 ( Groep 3 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kagia 700000000
    2FC Lisse 900000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 13:00DoCoS 6 - FC Lisse 9Sportpark Morskwartier
    15 okt. 15:00FC Lisse 9 - VVSB 6Sportpark Ter Specke
    22 okt. 15:00FC Lisse 9 - Kagia 7Sportpark Ter Specke
    5 nov. 15:00FC Lisse 9 - Rijnsburgse Boys 6Sportpark Ter Specke
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DoCoS 6

    VS

    FC Lisse 9

    08 oktober 202213:00 uur
    Sportpark Morskwartier veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Lisse 9

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen