• FC Lisse 9 (seizoen 20/21)

  • Algemeen

    Begeleiding Mark Droog en Mike van Rooijen
    FC Lisse 9 speelt in de 6e klasse - 02

    NB: nog geen teamfoto beschikbaar (coronaproof)

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Quick Boys 13 - FC Lisse 92 - 1
    9 okt.FC Lisse 9 - DVC 5
  • Poulestanden FC Lisse 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Leiden 9330010469
    2FC Lisse 93201176116
    3DoCoS 5320112486
    4DoCoS 632017436
    5Rijnsburgse Boys 721104314
    6Quick Boys 1331116604
    7ASC 311008353
    8Voorschoten`97 10310211923
    9Blauw-Zwart 631026513
    10Katwijk 43102819-113
    11DVC 5200209-90
    12LSVV 70 43003522-170

    Poulestanden FC Lisse 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMM'21 2320116886
    2FC Lisse 9320111746
    3Kagia 532018716
    4Zevenhoven 43003316-130
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30DoCoS 5 - FC Lisse 9Sportpark Morskwartier
    6 nov. 15:00FC Lisse 9 - Sporting Leiden 9Sportpark Ter Specke
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DoCoS 5

    VS

    FC Lisse 9

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Morskwartier veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Lisse 9

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen