• FC Lisse 13 zaterdag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baak, MatsOverige stafTeammanager
    Rooijen, Stan vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 11:45UNO vv 5 - FC Lisse 13Sportpark De Deugd
    11 dec. 15:00FC Lisse 13 - Woubrugge 4Sportpark Ter Specke
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Lisse 13 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RCL 1175111412216
    2VVSB 1065012471715
    3Teylingen 564022315812
    4Kagia 9740328141412
    5FC Lisse 1353112113810
    6Abbenes 3330011569
    7Warmunda, sv 462041524-96
    8UNO vv 571241222-105
    9Woubrugge 45104712-53
    10S.V. Kickers'69 34013411-71
    11EMM'21 56015327-241

    Poulestanden FC Lisse 13 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVSB 932018716
    2FC Lisse 1331117614
    3Rijnsburgse Boys 1331115504
    4SJC 5310235-23
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baak, MatsTeamspeler
    Beukers, SamuelTeamspeler
    Blauwhoff, JasperTeamspeler
    Gesta y Hupje, EnriqueTeamspeler
    Mulder, JeavanTeamspeler
    Paardekooper, GlennTeamspeler
    Rooijen, Stan vanTeamspeler
    Teeling, RoelTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UNO vv 5

    VS

    FC Lisse 13

    04 december 202111:45 uur
    Sportpark De Deugd veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Lisse 13

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd