• FC Lisse 12

  • FC Lisse 12

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Augustinus, RowdyOverige stafTeammanager
    Augustinus, RyanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardweg, Steffen vdTeamspeler
    Augustinus, RowdyTeamspeler
    Augustinus, RyanTeamspeler
    Breure, WilbertTeamspeler
    Duijs, PeterTeamspeler
    Gerven, Martijn vTeamspeler
    Klauw, Jan Willem van derTeamspeler
    Knook, KevinTeamspeler
    Kooijman, TobiasTeamspeler
    Meer, Job van derTeamspeler
    Rijn, Bas vanTeamspeler
    Spaargaren, RudiTeamspeler
    Tol, Richard vanTeamspeler
    Wildenburg, BartTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 jun. 11:00FC Lisse 12 - Quick Boys 18Sportpark Ter Specke
    11 jun. 14:30Kagia 7 - FC Lisse 12Sportpark Lisserbroek
    18 jun. 15:00FC Lisse 12 - Rijnvogels, fc 10Sportpark Ter Specke
    25 jun. 15:15FC Oegstgeest 13 - FC Lisse 12Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mei.FC Lisse 12 - VVSB 1215 - 3
    28 mei.FC Lisse JO8-2 - FC Lisse JO8-30 - 0
    21 mei.JO13-2 - JO13-30 - 0
    21 mei.JO7-2 - Sporting Leiden JO7-10 - 0
    21 mei.JO7-4 - Rijnsburgse Boys JO7-30 - 0
    19 mei.FC Lisse JO11-6 - ARC JO11-10 - 0
    19 mei.JO10-2 - ARC JO11-20 - 0
  • Poulestanden FC Lisse 12 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorschoten`97 1621161490296149
    2Rijnsburgse Boys 1320152387246347
    3Kagia 720152372234947
    4Quick Boys 1821113764491536
    5Rijnvogels, fc 102011185959034
    6FC Oegstgeest 1321104767402734
    7FC Lisse 121882883731026
    8Katwijk 82163125465-1121
    9Valken'68 62263134876-2821
    10SJC 62254133888-5019
    11VVSB 1220411538134-9613
    12Football Factory 42232174383-4011