Juf sponsort wedstrijdbal FC Lisse - Roac'79
Officiel is het hotel/restaurant, zalencentrum, bar/cafe De Engel. In de volksmond is het Juf. Aan de Heereweg 386 zit een bijzonder bedrijf, dat reeds in 1897 werd opgericht. Juf voelt zich al jaren verbonden met het voetbal bij FC Lisse. Beiden zijn een grote familie. De Engel of Juf sponsort de bal komende zondag bij de wedstrijd FC Lisse - Roac'79.
Juf heeft nog die oergezellige familiesfeer in huis. Wie zo maar bij Juf binnen valt heeft het meteen naar zijn of haar zin. Er zijn al heel wat generaties Juffermansen die de zaak hebben gerund. Momenteel zijn dit Karin en Eric Juffermans. De medewerkers van Juf zijn trouw. Mensen als Rob Bel en Knack kom je er al jaren tegen.
Juf is natuurlijk ook sportminnend. Jaarlijks is er de fanclubavond van de Sebastian Langeveld-fanclub. Juf heeft ook altijd uitstekende biljarters in haar midden. En Juffermans had in 1980 het op een na sterkste zaalvoetbalteam van Nederland onder haar hoede. In dat team echte Engelaars als Jos Faas en Johan Elfering. En topzaalvoetballers uit het dorp Lisse, zoals Theo Godyla, Frans van der Laan en Harry van der Zwet. Dit werd aangevuld door onder meer het Slangenmens van Lisser Boys, Jan van Sloten, en de topkeeper van Ter Leede; Willem van Harskamp. Coach was de fanatieke Kees van der Zwet, vader van Leon.
Het bedrijf De Engel heeft de afgelopen jaren tal van uitbreidingen gekend. Juf heeft nu de beschikking over twee prachtige zalen: de Engelenzaal en de Keukenhof- Deverzaal. Sinds 1 juni van dit jaar is De Engel ook hotel. Het heeft de beschikking over vier twee persoonskamers.
De Engel of Juf bedankt voor de balsponsoring.
| < Vorige | Volgende > |
|---|