Zondag 1 wacht op testcase
Een voorbereiding op een seizoen hoort bij ieder team. Een trainer maakt daarin een beoordeling wat voor spelers hij ter beschikking heeft. Uiteindelijk probeert hij een team te vormen, waarmee hij in eerste instantie verder wil. De zondag 1 speelde haar laatste oefenwedstrijd voor de eerste testcase wacht komende dinsdag voor de beker tegen Oegstgeest. Tegen Hillegom 2 won Lis op Ter Specke met 3-0. Als er een schaap over de dam gaat dan volgen er meer, dat ging in deze wedstrijd zeker op. Patrick Schaap maakte immers alle doelpunten.
Hillegom 1 had een dag eerder al gespeeld. Dat betekende voor FC Lisse 2 trainen en voor de hoofdmacht van de FC een wedstrijd tegen Hillegom 2. Oud-FC Lisse-speler aan Hillegom-zijde Said el Mahdadi keek toe vanaf de zijlijn.
FC Lisse begon met Chico Kortekaas op de doel. Zijn concurrent Mark Algera was nog op vakantie. Als backs stonden Stefan Tibboel en Bram Prins (te onderscheiden van zijn tweelingbroer Johan door zijn blauwe schoenen) opgesteld. Het hart van de verdediging werd gevormd door de oudste speler met 29 jaar van het team Terry Kipping en Tom ten Have. Op het middenveld Daan Marbus, Jelco Keizer en de nummer tien Mark Turnhout. Voorin Rick van Dijk, Wouter van Veldhuijsen junior en spits Patrick. Na de pauze kwamen Joey van Beelen, Sam van der Veek, Joost Meiland, Johan Prins en Nick van Schagen in de ploeg.
FC Lisse was heer en meester. Van het duo Wouter en Patrick valt gezien hun aanwezige voetbalkwaliteiten het nodige te wachten. Patrick scoorde een keer en liet een grote mogelijkheid liggen. Na de pauze scoorde Patrick nog twee keer.
FC Lisse ontvangt komende dinsdag om zeven uur op Ter Specke Oegstgeest.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (14 aug 2011)