FC Lisse - Katwijk 0-0
Vooraf verwacht je een KAT(wijk) tegen muisspelletje (FC Lisse). Achteraf kan de neutrale toeschouwer van de Bollenderby zeggen. Over negentig minuten genomen waren de twee ploegen gelijkwaardig. FC Lisse was in de eerste helft de betere ploeg, Katwijk in de tweede helft. De kansen werden over beide ploegen verdeeld, net als de gele kaarten. Uitgaande van de beschikbare mogelijkheden in beide spelersgroepen mag FC Lisse het meest blij zijn met een punt. Voor FC Lisse hoeft het nog geen lang zomertijd te worden. FC Lisse is immers in de wintertijd nog steeds ongeslagen.
Een team in de winning mood kent doorgaans geen problemen. FC Lisse moest alleen de geblesseerde Roel de Goede missen. Bij Katwijk ontbrak Marcel Huisman. Martin van Eeuwijk stond in de basis in de derby in zijn woonplaats.
FC Lisse kwam veel beter uit de startblokken dan Katwijk. Vooral Hanne Hagary was overal te vinden. FC Lisse maakte handig gebruik van het windvoordeel. Een verre uittrap van Mark de Vries zeilde over iedereen heen. Hanne was de bal goed gevolgd. Hij kon opstomen richting Atam Koroglu. De Katwijk-keeper is net zo'n topper als onze Mark. Koroglu stopte de inzet van Hanne met de voet. FC Lisse bleef domineren. Onder meer Mo Messaoud was dichtbij de openingstreffer. Katwijk werd pas gevaarlijk voor de eerste keer in de 23ste minuut. Donny van Oijen schrok van de uitgelezen mogelijkheid. Drie corners op een rij is penalty tellen alleen in het straatvoetbal. De FC Lisse-defensie wist de Katwijkse druk te doorstaan.
In de tweede helft kwam Katwijk beter uit de startblokken. Van Oijen schoot naast en Jeffrey Jongeneelen dwong Mark tot een krachtsinspanning. FC Lisse moest het hebben van tegenstoten. Die kwamen er ook. In de 58ste minuut mocht Mo een vrije trap nemen. De steeds beter in zijn ritme komende Sergio Ommel kopte prachtig in. Een even prachtige redding van Koroglu volgde. Koroglu die ook Mo van scoren af hield.
Beide ploegen gingen voor de winst door veelvuldig te wisselen. Via het inbrengen van Koen Fokkema en Bas Ent stonden er bij de FC vier aanvallers op het veld. Iedereen die Katwijk een warm hart toe draagt schrok op het moment dat Bob Koning naar zijn knie greep. De pechvogel van Katwijk terug gekeerd na langdurige blessures. Uit voorzorg ging Koning naar de kant. FC Lisse kwam er aardig door heen te zitten tegen de lichtvoetige Katwijkse-ploeg. Het venijn had in de staart kunnen zitten. De eerste actie van Katwijk-invaller Elroy Lammers richtte wat paniek aan in de Lisserse achterhoede. Overigens zonder gevolgen. In de 94ste minuut kopte Koen bijna nog de 1-0 binnen. Weer was Koroglu een doelman, die zijn doel met verve wist te verdedigen.
FC Lisse speelt komende zaterdag in Veenendaal tegen de Gelderse Voetbal Vereniging Veenendaal. FC Lisse heeft nog wat goed te maken van de 0-4 thuisnederlaag tegen de debutant. GVVV - FC Lisse begint om half drie.
Fotoverslag FC Lisse - Katwijk
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (21 jan 2012)