FC Lisse B1 wint Zwiebeln Hallen Toernooi
Na vorige week de E1 heeft deze week de B1 van FC Lisse haar poule gewonnen tijdens het Zwiebeln Hallen Toernooi in sporthal Middelmors. De mannen van Edward van der Putten wisten op doelsaldo de gastheren van Rijnsburgse Boys te verschalken.
Als we praten over B-junioren dan denk je al snel aan spelers van vijftien en zestien jaar. Deze periode wordt de pubertijd genoemd. Het lichaam van een jongen gaat zich ontwikkelen om enkele jaren later volwassen te worden als man. Dit proces trekt ook het nodige vrouwelijk schoon. Opvallend veel meiden zaten er op de tribunes bij de wedstrijden van de B1. De sfeer zat er dan ook goed in.
FC Lisse won met 5-3 van Ter Leede B1. Tegen Rijnsburgse Boys B1 werd er met 2-2 gelijk gespeeld. Rijnsburgse Boys was na drie duels uitgespeeld met zeven punten en een positief doelsaldo van vier. De FC moest haar laatste wedstrijd tegen Katwijk B1 met minimaal drie goals verschil winnen. Na een 2-1 ruststand verpulverde de FC met 8-1 Katwijk.
Zie voor maar liefst 48 foto's van FC Lisse B1 en haar tegenstanders de site van Rijnsburgse Boys.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (05 jan 2012)