Toekomst Cup zonovergoten
Er zijn van die dagen dat het genieten is. Zoals met de Toekomst Cup bij FC Lisse. Acht clubs met hun beste C-, D- en E-team. De omstandigheden om te voetballen waren perfect. De zon scheen uitbundig. Het was nog lang nagenieten op het FC Lisse-terras, waar de sfeer steeds beter werd. De wisselbokaal ging naar KFC uit Koog aan den Zaan, de club waar de roots liggen van onze hoofdtrainer Misha Salden.
Sinds de oprichting van FC Lisse in 1981 is er al een Toekomst Cup. Een toernooi, dat garant staat voor topvoetbal. Verenigingen komen graag naar Ter Specke. Ze treffen daar een goed georganiseerde Toernooicommissie aan van FC Lisse. En de wedstrijden verlopen in een ontspannen en sportieve sfeer.
Het manus-je-van-alles bij FC Lisse Tom de Vries kan nu ook presenteren. Hij deed met verve de prijsuitreiking. De Toernooicommissie had overigens de steun van twee dames van het ROC. Voor hun studie waren punten te verdienen door te helpen bij een evenement van FC Lisse. De dames deden onder meer dienst in de keuken. Aan het gezicht van kantinebaas Johan van der Slot was te zien, dat ook hij het naar zin had. Blije gezichten derhalve, wat wil je nog meer.
Bij de C won Kolping Boys. Bij de D en E waren de teams van KFC de nummers 1. FC Lisse werd in alle klassen vierde. In het eindklassement eindigde FC Lisse achter KFC en Castricum als de nummer 3.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (21 juli 2011)