A1 en dames 1 zoeken begeleiders
| Nieuws |
De A1 (vierde divisie) en dames 1 (eerste klasse) van FC Lisse maakten het afgelopen seizoen promotie. Om op dit hogere niveau te kunnen presteren is er een goede begeleiding nodig. Hoofdtrainer Wim Bouckaert bij de dames 1 is op zoek naar een leider en assistent-trainer. Hoofdtrainer bij de A1 Peter Kling is op zoek naar een leider en vlagger en een stagiair verzorger of verzorgster.
Het spreekt voor zich dat de begeleiders over de nodige voetbalknowhow beschikken. Feit is dat de A1 ook komend seizoen een uitstekend team is, dat goed moet kunnen meedraaien op landelijk niveau. Dames 1 is een hecht team met enthousiaste meiden.
Wie het wat lijkt om het begeleidingsteam van de A1 en dames 1 van FC Lisse te versterken kan zich wenden tot Wim Bouckaert. Wim is te bereiken onder telefoonnummer: 06 - 47 36 24 19.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (06 juli 2011)
