Oh Oh Den Haag met de Supportersclub op zaterdag 25 juni
| Nieuws |
JKF is een mislukte maatschappijgeschiedenisstudent. Hij weet echter wel de mooiste historische plekjes aan te doen met zijn reisgezelschap. De Supportersclub slaat na Amsterdam, Leiden, Delft, Haarlem en Utrecht op zaterdag 25 juni haar tenten op in Den Haag. Den Haag zo mooi bezongen door Harry Klorkestein. De inschrijving voor het Dagje Uit met de Supportersclub is vanaf heden geopend via de FC Lisse-site.
Op zaterdag 25 juni staat de residentiewandeling op het programma door Den Haag. Dat betekent na de koffie en het bezoek van het kleine kamertje rondkijken bij de gebouwen van de Eerste Kamer en de Tweede Kamer. Wie weet mag de Gouden Koets worden aangeraakt. De geschiedenis van de Oranjes loopt als een rode draad door de residentiewandeling. De wandeling start om elf uur en neemt ongeveer 1,5 uur in beslag. Dan is het vermoeid neerzakken op een van de vele terrassen.
De deelnemers aan het Dagje Uit verzamelen zich op de 25ste juni rond kwart over negen in de kantine. Er staat dan een dampend bakje koffie te wachten. Het Dagje Uit, inclusief wandeling en busreis, kost tien euro de man of de vrouw. Het vertrek met een luxe-bus is rond kwart voor tien vanaf het parkeerterrein Ter Specke. De terugtocht staat gepland vanaf vier uur.
Inschrijving voor het Dagje Uit met de Supportersclub
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (11 mei 2011)
