Frans ten Have winnaar Voetbaltoto Supportersclub
| Nieuws |
Frans ten Have hoeft de rest van zijn leven niet meer te werken. Hij is winnaar geworden van de Voetbaltoto van de Supportersclub FC Lisse. Frans vulde veertien keer het juiste kruisje in bij de wedstrijden van onze zaterdag 1. Frans goed kijken hoe je rekening binnenkort wordt gespekt.
Barry Opdam en Hans Zandbergen deelden de tweede plaats. Ook nog in de prijzen vielen Roger Alkemade en Maarten van der Zwan met een gedeelde vierde plaats. Buiten de bovengenoemde vier haalden ook Hendrik-Jan Bauman, Rob Franssen, Sjaak van Oeffelen en Arie Bon dertien punten. Zij voorspelden echter minder vaak de uitslag goed. De rode lantaarn is dit jaar voor Wim Boot met vijf punten. Dan maar meer geluk in de liefde. De einduitslag van de Voetbaltoto staat op deze site. Marcel van den Bos, onze webmaster, wordt bedankt voor het bijhouden van de standen.
De Supportersclub komt komend seizoen met een Topklassetoto rond FC Lisse.
Momenteel kan een ieder zich via deze site inschrijven voor de WK Voetbaltoto. Er zijn aardige geldprijzen te winnen. Leden van de Supportersclub doen gratis mee, niet-leden betalen vijf euro.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
