Hoofdklasse Cards Verzamelalbum
| Nieuws |
Vanaf 1 december zal voor het eerst in de historie een verzamelalbum verkrijgbaar zijn waarin je jouw ‘helden’ van onder andere FC Lisse kan bewaren. In dit album kun je kaarten van spelers, trainers en clubs verzamelen die behoren bij de Hoofdklasse A. Behalve TOGR, RVVH en Barendrecht doen alle overige 11 teams uit deze klasse mee! In totaal zullen er 7,5 miljoen kaarten gedrukt gaan worden (voor de Hoofdklasse A en 7 clubs uit de Hoofdklasse B)! Het verzamelalbum is vanaf begin december af te halen bij FC Lisse. De kaarten die daarin horen zijn vanaf dan te verkrijgen bij LJ Sports. Het is hetzelfde principe als de winkelketen AH doet met de Eredivisie kaarten en het is dus de kunst om ze allemaal in het album te verzamelen!
Het album kost € 6,95 en daar zitten 2 sets met kaartjes bij! Dus de eerste 10 heb je direct in je bezit.
Omdat we willen weten hoeveel albums FC Lisse moet aanschaffen, bestaat vanaf nu de mogelijkheid om een album te reserveren.
Vul het formulier in en bestel alvast jouw album.
Zodra de albums binnen zijn, wordt je hiervan op de hoogte gesteld. Je hoeft niets vooruit te betalen, maar als je het album afhaalt moet er contant worden betaald!
Hou de website in de gaten voor meer informatie en zorg dat je niet te laat bent, want op=op.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (16 okt 2009)
