Voorbeschouwing GVVV - FC Lisse
| Nieuws |
Het is de grote vraag met welk gevoel in hun hoofd de spelers van GVVV komende zaterdag aantreden tegen FC Lisse. De cupfighter uit Veenendaal speelt immers vier dagen later in Alkmaar tegen de koploper van de eredivisie AZ in het kader van de kwartfinales van de KNVB-beker. Zitten de GVVV-mensen echt op een roze wolk dan zijn er zeker kansen op een goed resultaat voor de FC op verplaatsing zaterdag de 28ste januari vanaf half drie.
GVVV en Noordwijk zijn zonder enige twijfel de sensaties van het jaar 2011 in het amateurvoetbal. Beide ploegen werden kampioen in hun hoofdklasse. Beide ploegen bereikten de laatste acht van de KNVB-beker. Deed Noordwijk dit uitsluitend tegen amateurploegen, GVVV won uit bij Excelsior en Sparta.Beide ploegen presteren optimaal in de topklasse als debutanten.
De beste tegenstander die FC Lisse dit seizoen tegenover zich zag staan was GVVV. Eind augustus 2011 werd de FC op Ter Specke met 4-0 weggespeeld door de mannen van Erik Assink. Toch heeft GVVV geen prettige gevoelens bij clubs uit de Duin- en Bollenstreek. Noordwijk en Katwijk speelden GVVV op hun eigen kunstgrasmat van de mat. GVVV kreeg met maar liefst 7-2 klop bij Rijnsburgse Boys. FC Lisse mag wat ons betreft het voorbeeld van Katwijk volgen. Katwijk verloor vorig seizoen alle vijf de wedstrijden op kunstgras. Over die kunstgrasvrees is het nu heen, gezien de klinkende zege bij GVVV. FC Lisse pakte in zes kunstgrasoptredens een schamel puntje, vorig seizoen bij SC Genemuiden.
In de thuisbeurt tegen GVVV viel Koen Fokkema geblesseerd uit. De Marc Overmars van FC Lisse raakte vervolgens op de sukkel, zoals de Belgen dat zeggen. Koen is bijna terug op het oude niveau. FC Lisse zit momenteel ruimer in haar spelers. Alleen Roel de Goede is geblesseerd. Bovendien heeft de wijziging van taktiek, van 4-3-3 naar 4-4-2, de FC kwa resultaten alleen maar goed gedaan.
GVVV kan dit seizoen weleens een dark horse zijn. Een ploeg die gezien de beschikbare voetbalkwaliteiten mee kan doen voor de titel. Een spaak in het wiel kan steken van de gedoodverfde titelkandidaten IJsselmeervogels, Rijnsburgse Boys en Spakenburg. FC Lisse heeft niets te verliezen bij GVVV. Laat GVVV maar lekker dromen van AZ, dan stijgen komende zaterdag vanaf half drie onze winstkansen.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (20 jan 2012)
