FC Lisse aangekomen in zonnig Spanje dag 1
| Nieuws |
Via Twitter en Facebook houden bestuurslid Leon Annokkee en diverse spelers het thuisfront op de hoogte van het trainingskamp van de zaterdagselectie in Spanje. In een zonnig Spanje. Torremolinos dat op twintig kilometer ligt van Malaga, waar de Nederlanders Joris Mathijssen en Ruud van Nistelrooy voetballen, kent deze week een gemiddelde temperatuur van bijna twintig graden met regelmatig een zonnetje. Om met Kevin te spreken: 'Hier houden wij het wel een week uit.'
Kevin Weijers is iemand die er altijd verzorgd uit ziet. Hij heeft ruim de tijd genomen zijn tas in te pakken. Zijn blauwe trainingjack en FC Lisse blouse waren echter nog bij de makers van de FC Lisse Quiz. De wekker ging bij hem en alle andere Spanje-gangers vanmorgen (3 januari) al vroeg. In het holst van de nacht moest er immers worden verzameld op Schiphol. FC Lisse is niet de enige ploeg die Torremolinos deze week een bezoek brengt. Ook de selecties van Noordwijk, Xerxes/DZB, Excelsior Maassluis en Jodan Boys doen zo ver van huis aan teambuilding. Leon kon met een gerust hart melden dat de paspoorten van alle deelnemers in orde waren. De reis naar Malaga kon beginnen.
De spelers kwamen al voor de middag aan in Spanje. Als je op vakantie, sorry trainingskamp bent, is het eerste wat je doet hoe is het uitzicht. Nu dat is perfect. In Nederland goot het vandaag pijpenstelen en stond er een ouderwetse herfststorm. In Spanje staat de zon nu reeds te schijnen op de gezichten van de FC Lisse-mensen en lonkt het strand en het zwembad. Kevin knikt tevreden dat er wifi aanwezig is.
Lekker weertje! Nu ff bijkomen van de zware reis en vanmiddag trainen! :) Aldus Sergio Ommel op Facebook. Lekker hoor hier in Spanje, vindt Lars Rauws die een foto van de slaapkamer op Facebook plaatst.
Dan is er een check of er wel genoeg ballen en doelpalen zijn. De spelers en begeleiders spreken intussen af welke koppels zij gaan vormen bij de FC Lisse-quiz op vrijdag 20 januari in de kantine van FC Lisse. Organisator Quiztion Productions, Jorit Doeswijk, Hubert Habers en Matthieu Haring, belooft een hoog Koefnoen-gehalte. Andre Lemmers en Patrick van Tol zijn reeds op de hak genomen, Leon en JKF hebben een bruin vermoeden dat ook zij een humoristisch mikpunt zijn.
Wie denkt dat Spanje voor de FC Lisse-spelers een vakantieparadijs op aarde is heeft het mis. Er moet ook stevig getraind worden. Trainer Misha Salden wil in Spanje een stevige basis neerzetten voor verder succes in de competitie. Om drie uur start dan ook de eerste training. Na de eerste training denkt Kevin aan het in het leven roepen van een nieuwe traditie: een nieuwjaarsduik in Spanje!
In de avonduren was er een voetbalquiz. Deze quiz werd gewonnen door het trio Tom Zoontjes, Roel de Goede en Mo Messaoud.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (05 jan 2012)
