Tom Zoontjes geeft het goede voorbeeld
| Nieuws |
Het is winterstop. Tijd om uit te rusten. Niet voor de beleidsbepalers bij FC Lisse. Ook niet voor de technische mensen bij de FC. Het is de periode van plussen en minnen als het gaat om het doorlichten van de spelersgroep. Hoofdtrainer Misha Salden heeft zijn jawoord gegeven. Nu is het aan de spelers. Een aanvoerder van een team moet het goede voorbeeld geven aan de andere maten uit zijn team. FC Lisse-aanvoerder Tom Zoontjes is dan ook de eerste die aan geeft, ook volgend seizoen het prachtige geel-blauwe shirt aan te trekken van de FC. Tom begint dan aan zijn vierde seizoen FC Lisse.
Heel wat jaloerse blikken van met name andere topklassers kijken in de richting van Ter Specke. Wat zouden zij maar al te graag een speler in haar midden hebben als een Tom. Tom is niet alleen een nuchtere Noordhollander, maar ook gevoelsmens. Tom heeft het geweldig naar zijn zin bij de FC. Waarom zou je dan verkassen? Tom ziet wel perspectief in het huidige team, dat om met bestuurslid Leon Annokkee te spreken, wil doorpakken.
Tom kwam tot op heden in 64 competitieduels uit voor FC Lisse, waarin hij drie keer scoorde. Zijn mooiste treffer was natuurlijk vorig seizoen bij Capelle uit. Tom scoorde met een streep de 1-1 vlak voor rust. Het deed dat duel toen kantelen, waardoor de FC uiteindelijk met 3-1 won. Tom eindigde twee keer bij de eerste drie in de verkiezing van speler van het jaar. In 2010 had hij Martin van Eeuwijk en Mark de Vries voor zich, in 2011 stak alleen Mark hem de loef af.
Het moet gezegd worden, dat de verdediging van FC Lisse met name in de laatste zes wedstrijden als een huis staat. Door de andere spelwijze is de druk van de ketel als het om verdedigen gaat. De FC kreeg de afgelopen zes duels maar vijf treffers om de oren. Dat is ook een van de verdienste van Tom.
Tom dat er nog velen jou weg mogen volgen door ook bij te tekenen. De FC Lisse-supporters zijn blij met je Tom.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
