Man en vrouw sponsoren wedstrijdbal
| Nieuws |
Marc Dofferhoff en Erna van Rooyen gaan door het leven als man en vrouw. Marc is directeur bij A.Hoogeveen Staal-constructie. Erna is de eigenaresse van schoonheidssalon by Erna. Wat is er mooier om samen de wedstrijdbal te geven van FC Lisse - HHC Hardenberg. Dat heet nu duo-presentatie.
A.Hoogeveen Staalconstructe is een jong en dynamisch bedrijf gevestigd aan Meer en Duin 204 te Lisse. Sinds 1993 actief in het construeren, tekenen, fabriceren, conserveren en monteren van staalconstructies.
Zij verzorgen staalconstructies voor bouwprojecten zoals bedrijfshallen, kantoren, woningen en verbouwingen. Maar ook trappen en leuningen en alle kleine constructies is het adres A.Hoogeveen Staal-constructie.
Voor informatie: bel naar 0252-420905 en vraag naar Marc Dofferhoff.
A.s. zaterdag zal er keihard voor de punten geknokt moeten worden. Dat gaat gebeuren met de wedstrijdbal die tevens gesponsord wordt door: Schoonheidssalon by Erna
By Erna is een kleine, maar professionele en gezellige salon met een huiselijke sfeer waar u eens lekker tot u zelf kunt komen. U kunt by Erna terecht voor diverse gezichtsbehandelingen (ook jeugdbehandelingen), cosme-tische hand- of voetverzorging, rug-schouder-nekmassage of deelbehandelingen zoals harsen, epileren en verven.
Voor meer informatie verwijzen wij u naar de web site van By Erna, www.byerna.nl.
Overigens komt Erna uit een echte voetbalfamilie. De broers van Erna, Gerard of Gepie en Fred, hebben jarenlang in de zaterdag 1 gespeeld. Gerard promoveerde met het eerste in 1989 naar het hoogste amateurniveau en Fred werd met de FC afdelingskampioen in 1997. Gerard is later gaan wielrennen (zoon Bryan is een verdienstelijk veldrijder, hij rijdt dit weekeinde zijn eerste wereldbekerwedstrijd in Koksijde in Belgie bij de junioren. De 17-jarige Bryan is geselecteerd met zes anderen door bondscoach Johan Lammerts) en Fred ging voetballen voor DVVA in Amsterdam. Later volgden naar DVVA de broers Maarten en Jeroen Smakman en Rob Dekker. Erna schreef op 4 juni van dit jaar geschiedenis. Zij brak als estafetteloopster nummer 1987 het wereldrecord tijdens de recordpoging van atletiekvereniging De Spartaan. Het wereldrecord werd mede mogelijk gemaakt door de inzet van vele FC Lisse-getrouwen. Fred van Rooyen senior werkte jarenlang op de administratie bij FC Lisse. Moeder Ada was actief als gastvrouw bij FC Lisse. Tevens verkocht zij lootjes tijdens het Rad van Avontuur van de Supportersclub.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (24 nov 2011)
