FC Lisse 2 na pingels naar eindstrijd

Nieuws



In de euforie rond het bereiken van de districtsfinale West 2 door het eerste team is ook de prestatie van de zaterdag 2 een knappe te noemen. Ook de mannen van Andre Markus bereikten net als hun maten van een de finale van de districtsbeker. Na 2-2 in de reguliere speeltijd nam FC Lisse op Ter Specke de pingels beter dan haar tegenstander Vitesse Delft 2. In de eindstrijd op Hemelvaartsdag (donderdag 2 juni) neemt de FC het op tegen het tweede team van SC Feyenoord. SC Feyenoord schakelde de reserves van Rijnsburgse Boys uit. De finale wordt gespeeld bij Berkel. Als het tijdstip gunstig is bezoeken de FC Lisse-wandelaars JKF, Ferry Elderbroek en Paul Randsdorp dit duel te voet.

Als trainer van het tweede team moet je altijd spelers af staan aan een, als de situatie daarom vraagt. Zo kon het gebeuren dat Chris Daal en Joey Clare een etage hoger gingen spelen. Ook Dennis Verbaas was niet van de partij. Tot overmaat van ramp kwam ook de scheidsrechter niet opdagen. Ter goedkeuring van beide teams werd Wouter van Veldhuijsen senior als de man van dienst aangesteld. De FC kwam op 1-0 via Mark Berbee. Het met zes spelers van het eerste elftal (gedegradeerd uit de hoofdklasse onder trainer en oud-FC Lisse-speler Peter Wubben) spelende Vitesse Delft kwam langzij via een strafschop.

Na de pauze speelde de FC een puike partij. Wel kwam het met 1-2 achter. Vlak voor tijd maakte Jelle Clemens op aangeven van Mark van der Vlugt de 2-2. Strafschoppen moesten de beslissing brengen. Tot 4-4 ging het gelijk op. Op dat moment stond penaltykiller Kenny Heemskerk op. Bram Streppel kreeg de kans  zijn droom waar te maken: het mogen spelen tegen zijn favoriete club, ook al is dit de amateurtak: Feyenoord. Bram schoot de FC naar de finale.

 
Adres

Sportpark Ter Specke
Spekkelaan 1
2161 GH Lisse
Tel: 0252-413494
E-mail
Routebeschrijving

Postadres
FC Lisse
Postbus 298
2160 AG Lisse

Social media

By PLAVEB