FC Lisse: het is nu of nooit
| Nieuws |
Zaterdag 8 mei gaat het erom spannen in de Hoofdklasse A. Slaagt FC Lisse erin zich rechtstreeks te plaatsen voor de topklasse? Winst is daarvoor noodzakelijk in Hendrik-Ido-Ambacht. In Lisse won de FC met 5-0 van Altijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht.
De ontknoping van de Hoofdklasse A wordt een bijzondere. Baredrecht de kampioen, Capelle en Rijnsburgse Boys zijn reeds geplaatst voor de topklasse. TOGR daalt af en DOTO speelt nacompetitie voor lijfsbehoud. Het seizoen voor RVVH, Quick Boys en Scheveningen is gedaan. Zes ploegen spelen nog wel ergens voor. Deze zes hebben allemaal het woord topklasse in hun hoofd zitten. We gaan de scenario´s nog even na.
Eindigen meerdere ploegen op de vierde plaats dan komen er beslissingswedstrijden. Bij verlies van FC Lisse, een gelijkspel van ARC bij RVHH en winst van Noordwijk bij Capelle eindigen er drie ploegen gelijk. ARC en FC Lisse en FC Lisse en Noordwijk kunnen ook nog gezamenlijk de vierde plaats innemen. Bij het gelijk eindigen van ploegen op de vijfde en zesde plaats is het doelsaldo uit de competitie bepalend.
Noordwijk is bij winst minimaal zesde, wat nacompetitie betekent. ARC is met een punt zeker van minimaal de nacompetitie. Katwijk speelt alleen nacompetitie wanneer het zelf wint bij Scheveningen en Noordwijk niet wint of ARC verliest. ASWH komt alleen in de nacompetitie wanneer het zelf wint, Noordwijk verliest en Katwijk punten verspeelt. Ter Leede kan alleen zesde worden wanneer het zelf op het veld van UDO wint van Barendrecht, Noordwijk verliest en Katwijk en ASWH niet winnen. Kortom spanning genoeg.
De nummer vijf in de eindstand van A speelt twee duels tegen de nummer zes van B: Zwaluwen´30, GVVV of Putten. De nummer zes van A speelt twee duels tegen de nummer vijf van C:Genemuiden.
Bollenstreek Sport is bij de ontknoping van alle belangrijke wedstrijden aanwezig. JKF zit zelf bij ASWH - FC Lisse.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (03 mei 2010)
