Capelle schrijft geschiedenis als eerste topklasser

Nieuws



Het is ironisch. Capelle is ronduit tegenstander van de te vormen topklasse op de zaterdag. Toch is Capelle sinds gisteren de eerste club, die zeker is volgend seizoen van topklassevoetbal. De ploeg van Rene Vermunt won met 3-0 van DOTO en is daarmee onbereikbaar geworden voor de nummer vijf in de Hoofdklasse A: FC Lisse. De eerste vier van de Hoofdklasse A plaatsen zich rechtstreeks voor de topklasse. Barendrecht plaatst zich morgen bij winst op RVVH ook voor de topklasse.

Capelle schreef geschiedenis tegen de ploeg, die als eerste op 28 maart 1970 zich kwalificeerde voor toen nog de eerste klasse. In 1996 ging de eerste klasse over in de hoofdklasse. FC Lisse, GVVV en VVOG werden de eerste kampioenen in de hoofdklasse.

Barendrecht greep gisteren door een 3-0 zege bij Rijnsburgse Boys de tweede periodetitel in A, Capelle pakte de eerste periodetitel. Capelle en Barendrecht zijn daarmee ook geplaatst voor de grote KNVB-beker. Eerder deed dit Rijnsburgse Boys door het bereiken van de laatste vier in de districtsbeker West 2. Het is nu al zeker dat de ploegen, die als vierde, vijfde, zesde en zevende eindigen in de Hoofdklasse A ook volgend seizoen mogen deelnemen aan de grote KNVB-Beker. Voor FC Lisse staat er morgen thuis tegen Noordwijk in ieder geval heel wat op het spel. Dit treffen begint om half drie.

 
Adres

Sportpark Ter Specke
Spekkelaan 1
2161 GH Lisse
Tel: 0252-413494
E-mail
Routebeschrijving

Postadres
FC Lisse
Postbus 298
2160 AG Lisse

Social media

By PLAVEB