Gerard Meiland vrijwilliger van het jaar
De FC Lisse Verenigingsdag liep als een zonnetje. In de avonduren ging de van het selectievoetbal afscheid nemende Kee-Hoei Tan op de schouders. Luid werd er geroepen door de vele aanwezige FC Lisse-leden: 'Kee-Hoei Tan is een Chinees.'Of we dit niet wisten. Kee Hoei ontving van FC Lisse een prachtige canvasfoto. De FC Lisse Verenigingsdag had het geluk van een prachtige zonovergoten dag. Van jong tot oud. Een ieder genoot. Al vanaf de vroege morgen waren er jeugdleden van de FC op Ter Specke actief. Rond twaalf uur begon de ruilbeurs met FC Lisse Voetbalplaatjes. Driftig wisselde de ontbrekende plaatjes van eigenaars. Velen wisten hun FC Lisse Voetbalalbum op het laatste moment vol te krijgen.
Er deden 24 teams mee in de middaguren aan het 7-tegen-7-voetbal. Een prima bezetting, aangezien de A1 en zaterdag 1 door andere verplichtingen niet mee konden doen.
Laat in de middag waren er de shoot-outs. Er kan dan weleens een blessure ontstaan. Zoals voor nestor Bert van Rooyen. Hij mist zo net als Wim Bouckaert als actieve speler de finale van het 45-plus-toernooi in Zeist. De Katers pakten de FC Lisse Verenigingswisselbokaal. Misschien een reden om toch niet over te stappen naar Kagia.
DJ Pieter Bouma kende weer het gevoel de juiste muziek te draaien. De barbecue met Jan de Kuyper aan het hoofd werd intussen ontstoken. Het was nog lang gezellig op Ter Specke.
Klik hier voor extra foto's van de verenigingsdag.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Laatst aangepast: (05 juni 2011)